Rolety Łódź Teofilów

rolety łódź teofilów

Rolety Łódź – Teofilów

Dziś gościliśmy z roletami w kasecie na Łódzkim Teofilowie. Nie duże charakterystyczne okna w jednym z bloków w okolicach ul. Rojnej Z uwagi na nie za duży metraż mieszkania wszelkiego rodzaju rozwiązania tzw. „wolno-wiszące” na wstępie odpadały. Nie chcieliśmy wizualnie pomniejszać już i tak nie za dużego pomieszczenia. W grę wchodziły rozwiązania montowane bezpośrednio do okna czyli plisy lub rolety dzień i noc.

W tym konkretnym przypadku rolety dzień noc wygrały. Czemu ? Po prostu bardziej przypadły do gustu. Dodatkowo Brak firanek czy zasłon przekonał Klienta właśnie do tego typu rozwiązania.

Kolorystyka rolet

Co do odcieni i kolorów rolet w przypadku mniejszych pomieszczeń ( m.in. takich jakie znamy z bloków na Teofilowie w Łodzi) najlepszym rozwiązaniem są jasne, jednolite barwy. Biel, jasna szarość , jasny beż. Chodzi w końcu o to aby wizualnie powiększyć pokój zamiast go zmniejszać.

Małe okna – jakie rolety ?

Częste pytanie i problem wśród mieszkańców nie tylko Teofilowa w Łodzi. Często słyszymy : Mam nie duże mieszkanie w blokach z niedużymi oknami i nie wiem jakie rolety będą najlepsze ? Przede wszystkim te montowane do skrzydła okna aby nie zabierały przestrzeni ani tej fizycznej ani też wizualnie.

Krótko mówiąc wszelkiego rodzaju rozwiązania montowane w świetle szyby jak plisy, żaluzje poziome są naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Kolejno po nim często przychodzą rozwiązania w kasecie typu dzień i noc ze względu na ich funkcjonalność

Poniżej przykład okna składającego się z dwóch części w tym dolnej bardzo niskiej. W tym przypadku zastosowano żaluzje plisowane aby nie zabierać dodatkowo światła okna.

Żaluzje Łódź Teofilów

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii gdzie znajdziecie Państwo na pewno więcej pomysłów i inspiracji z zakresu osłon okiennych.

Galeria rolet i żaluzji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *