Kontakt

Rolety sklep Łódź

Rolety sklep Łódź

Sklep rolety Łódź
Sklep rolety Łódź

Oddział Łódź  

Poniedziałek-Piątek  10:00 – 18:00
tel 533-408-408
biuro@domplis.pl

Sklep

Łódź ul. Żeligowskiego 46 
  od poniedziałku do czwartku  w godz 10:00 – 16:00  !

Dane rejestracyjne firmy CEiDG :

Domplis – Łukasz Popek ul. Orla 7 
90-317  Łódź

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą wystarczy …
  • Zadzwonić do nas Łódź – 533-408-408   Podać orientacyjne wymiary aby określić orientacyjny koszt
  • Wysłać maila z zapytaniem , prośbą o wycenę   
  • Skorzystać z poniższego formularza
Jak wygląda realizacja zamówienia ?
  • Przyjeżdżamy na dokładny obmiar oraz dobór kolorystyki potem jesteśmy w stanie podać dokładne ceny.
  • Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani spisujemy zamówienia  i w ciągu około 10 -20 dni  jesteśmy u Państwa ponownie aby zamontować wybrane produkty 
Dodatkowe atuty ?

Na rynku rolet i żaluzji jesteśmy od 2007 roku dlatego zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Co za tymi idzie podczas pomiaru chętnie dzielimy się z Państwem naszymi spostrzeżeniami a przede wszystkim doradzamy w doborze najlepszego rozwiązania. Innym słowy oferujemy nie tylko usługę pomiaru i montażu ale również dzielimy się wieloletnim doświadczeniem. W naszym sklepie w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 46 możesz zapoznać się z ofertą naszych produktów. Jeśli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie będzie akurat dla Ciebie możesz przetestować na miejscu nasze produkty. W sklepie posiadamy próbniki żaluzji oraz rolet jak również wystawę naszych osłon okiennych. Na miejscu możesz sprawdzić jak działają, zobaczyć czym się różnią i jak wyglądają.

UWAGA !

 Zgodnie z obowiązującym prawem od 25 maja 2018r.

Informujemy, że kontaktując się z naszą firmą elektronicznie  Wyrażacie Państwo  zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „Domplis”  Łukasz Popek „  z siedzibą w  Łodzi ul, Orla 7/6  w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail.

Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (biuro@lukasrolety.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym

·         Ustawa z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami)

  • Zgoda na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 7 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych).