O firmie

Rolety Żaluzje Łódź

Rolety sklep Łódź
Rolety sklep Łódź

Rolety Żaluzje Łódź – „Domplis”  to jeden z najstarszych dystrybutorów rolet, żaluzji i produktów pokrewnych na Rynku Łódzkim znany również pod marką „LukasRolety”

Oferta firmy obejmuje zarówno produkty stworzone od podstaw we własnym zakresie , jak i również produkty w części wykonywane przez naszą firmę czy też wykonywane za pośrednictwem firm współpracujących .


Oferujemy produkty okienne takie jak :

ROLETY :

ŻALUZJE:

MOSKITIERY:
Działania firmy obejmują sprzedaż głównie detaliczną, choć obsługujemy również firmy jak i instytucje publiczne.
Oferujemy pełne, kompleksowe usługi  w postaci pomiaru w lokalu nabywcy oraz  montażu wybranych produktów.
Na wszystkie nasze asortymenty oferujemy aż 3 letnią gwarancje obejmującą zarówno montaż  jak i sam towar.  Gwarancja nie obejmuje jedynie złego, nieprawidłowego użytkowania. Firma nasza oferuje Państwu atrakcyjne ceny oraz możliwość kontaktu i składania zamówień ( Pomiar)  przez 24h/dobę za pośrednictwem naszej strony internetowej 

Nasze standardy i cele…
Celem naszej firmy jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego naszego Klienta. Od wielu lat Nieustannie obserwujemy rynek – w tym wszelkie nowinki techniczne w zakresie naszej branży jak również pokrewnych gałęzi tego rynku. Analizujemy w pełni rynek łódzki pod względem jakościowym oraz cenowym.


Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze materiałów – kolorów, jak również konkretnego najlepszego dla nich rozwiązania. Analizujemy w tym potrzeby klienta , indywidualne cechy i możliwości pomieszczenia.  Codziennie pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji.


Na co dzień najważniejsze dla nas są :

  • Stała kontrola jakości produktów
  • Terminowe realizacje
  • Kontrola rynku oraz minimalizowanie kosztów własnych w celu zapewnienia konkurencyjnej ceny połączonej z wysoką jakością wykonanych produktów.
Rolety Żaluzje Łódź Domplis

………………………………………………………………………………………………………………………….

Ciekawe rozwiązania i pomysły..

………………………………………………………………………………………………………………………….

Rolety a może żaluzje zamykane od dołu ? 

Żaluzje Łódź sklep
Żaluzje Łódź sklep

Jeśli posiadamy mieszkanie które nie koniecznie położone jest na 8 czy 10 piętrze i zależy nam na zasłonięciu widoku z za okna od dołu tak aby nikt nas nie widział ani tego co robimy a jednocześnie nie koniecznie chcemy zasłaniać całego okna – krajobrazu z zewnątrz na ratunek przychodzą „Żaluzje plisowane” Te „harmonijki  okienne” możemy zasłaniać zarówno od góry jak i od dołu okna. System mało inferencyjny w okna, prosty w konstrukcji (nie ma co się zepsuć)  a zarazem gdy chcemy choć by umyć okna pozwalający w łatwy sposób odsłonić całą powierzchnie szyby. (Żaluzje)

Rolety dzień noc w kasecie

Rolety dzień noc sklep Łódź
Rolety dzień noc Łódź

 Ten system rolet zaopatrzony jest w kasetę oraz boczne prowadnice. Montowany jest bezpośrednio na skrzydło okna. Wywodzi się z jakże popularnych rolet w kasecie. Jest to ewolucja typowych rolet gdzie zastąpiono zwykłą jednolitą tkaninę podwójną tkaniną  w pasy pełne ( zasłaniające) oraz pasy przezroczyste (siateczkowe). Roleta tradycyjnie opuszczana od gry za pomocą koralika spełnia tu dodatkowo funkcję firanki gdy ustawimy roletę w tzw. pozycji „dzień” Jest to bardzo popularne rozwiązanie i cenione na rynku Łódzkim..

Żaluzje czy może białe rolety rzymskie w salonie zamiast firan ?

Rolety rzymskie w Łodzi
Rolety rzymskie Łódź sklep

Jasno i przejrzyście. Typowe, klasyczne rolety w kasecie są traktowane jako zbyt mało „dekoracyjne”Dla tego co raz częściej wybierane do salonu są właśnie rolety rzymskie Bo nie tylko funkcjonalność się liczy ale również wygląd i styl. Takie rozwiązanie zasłon okiennych jest również bardzo często wybierane prze projektantów i dekoratorów wnętrz. Prawdę mówiąc wcale nas to nie dziwi ponieważ rolety rzymskie są piękne w swojej prostocie i nadają ciepły i przytulny charakter wnętrzu. 

Żaluzje Łódź – co modne w Łodzi

Żaluzja aluminiowa 50mm

Klienci w Łodzi co raz częściej wybierają żaluzje poziome dlatego sukcesywnie powiększamy ich kolekcję. Dlaczego tak się dzieje ? Żaluzje drewniane nadają styl i przede wszystkim przytulny charakter wnętrzu. Są przy tym niezwykle funkcjonalne dlatego nie dziwi nas ich popularność. Aluminiowe żaluzje w klasycznej formie 25 mm. nadal są popularne i nie umierają śmiercią naturalną jednak prym wiodą żaluzje aluminiowe w wersji 50mm. Te żaluzje nadają chłodny „Szwecki styl” pomieszczenia dodatkowo dopełniają różne style na przykład styl rustykalny czy industrialny. Jakiś czas temu żaluzje aluminiowe kojarzyły się z czymś „przestarzałym” i nie modnym. Działo się tak ponieważ przez wielu kojarzone były ze starym typem żaluzji tzw „międzyszybowym”. Kolorystycznie też skojarzenia były jednoznaczne białe lub srebrne natomiast teraz dostępna jest cała gama kolorystyczna jak również różne modele i szerokości lamel.


………………………………………………………………………………………………………………………….

Więcej inspiracji w dziale „aktualności

………………………………………………………………………………………………………………………….