Żaluzje Zgierz

Żaluzje drewniane Zgierz

Żaluzje drewniane Zgierz

Po za naszą rodzimą Łodzią nasze usługi świadczymy również w miejscowościach sąsiadujących z Łodzią.

Takich jak :

  • Zgierz
  • Konstantynów Łódzki
  • Pabianice
  • Aleksandrów Łódzki
  • Rzgów
  • Andrespol
  • Brzeziny
  • Stryków
  • Grotniki

Odwiedzamy również wiele innych pobliskich Łodzi miejsc.

Montaż żaluzji w Zgierzu

W dniu dzisiejszym byliśmy właśnie w Zgierzu z montażem między innymi żaluzji drewnianych. Między innymi ponieważ Klienci wybrali tu tak naprawdę kilka rozwiązań z zakresu nowoczesnych osłon okiennych

Na pierwszy rzut poszły żaluzje drewniane w wersji 25 mm montowane bezpośrednio do skrzydła okna. Jest to rozwiązanie piękne i bardzo praktyczne. Nie zajmuje parapetu a żaluzja staje się tu integralną częścią okna. Co to oznacza w praktyce? Bez znaczenia czy mamy otwarte , zamknięte czy uchylone skrzydło okienne żaluzja może w każdej z tych sytuacji nadal chronić nasze mieszkanie.

Żaluzje zgierz

Żaluzje Zgierz

Jako następne były osłony o większych gabarytach. Może nie co mniej praktyczne owszem ale za to dużo przyjemniejsze dla oka 🙂 . W kuchni – aneksie kuchennym oraz w sypialni Klienci postawili na poziome żaluzje w wersji 50mm. Montaż w kuchni we wnęce okiennej ( tu nieotwierane okna) a w sypialni z kolei żaluzje poszybowały do samego sufitu.

Żaluzje w kuchni Zgierz

Żaluzje drewniane Zgierz

Rolety wewnętrzne Zgierz

Rolety Zgierz- Następne w kolejce były rolety materiałowe w kasecie. Nietypowe bo zaciągane od dołu. W takiej sytuacji mamy zazwyczaj do wyboru dwa rozwiązania: plisy lub właśnie rolety od dołu B11. Tutaj akurat plisy nie przypadły Klientom do gustu więc postawili na klasyczne i proste rozwiązanie rolety z naciągiem sprężynowym. Kaseta rolety jest dokręcana do dolnej części okna a prowadnice są doklejane po ówczesnym oczyszczeniu miejsca klejenia. Roleta pozwala nam zaciągnąć tkaninę na dowolnej pozycji zaczynając oczywiście od dolnej części okna. Nas nie widać a jednocześnie możemy dzięki temu rozwiązaniu podziwiać piękne błękitne niebo 🙂

Rolety zgierz

Rolety od dołu a żaluzje plisowane ?

Jaka jest różnica między tymi systemami ? Rolety możemy zaciągać jedynie od dołu w przeciwieństwie do plis gdzie mamy możliwość zasuwania plisy zarówno od dołu jak i od góry ( dwie ruchome belki) Plisa jest składana z kilkunastu zakładek za to roleta tworzy prostą płaską powierzchnię. Plisy mniej odstają od okna za to posiadają dziurki przez które przedostaje się nie co światła ( nie dotyczy plis plaster miodu) . Kaseta rolety za to zajmuje więcej miejsca i może utrudniać otwieranie okna do samego końca.

Przykład żaluzji plisowanej

Plisy Zgierz

Przykład rolety od dołu B11

Rolety od dołu Zgierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *