Żaluzje na okna skośne Łódź

Żaluzje na okna skośne łódź

Żaluzje na okna skośne Łódź

Co założyć na okna skośne w łodzi ? Kilka rozwiązań jest 🙂 Między innymi Plisy na okna skośne , Żaluzje pionowe skośne lub żaluzje drewniane skośne.

Żaluzje pionowe skośne Łódź

Żaluzje pionowe skośne Łódź
Żaluzje pionowe skośne Łódź

Żaluzje pionowe znamy z biur i urzędów ale nikt nie powiedział, że nie odnajdą się one w Twoim domu . Zwłaszcza, że opcja skośnych żaluzji pionowych sprawdza się wyśmienicie. Żaluzje powieszone na karniszu wieszanym do sufitu skośnego lub do ściany nad oknem. Żaluzja sterowana standardowo koralikiem i sznurkiem jedyna różnica to taka że uchwyt sznurka z naciągiem musimy przymocować do ściany lub do okna.

Zobacz więcej na temat vertikali – Żaluzje pionowe Łódź

Żaluzje plisowane skośne Łódź

Kolejnym rozwiązaniem tym razem montowanym do okna bezpośrednio jest żaluzja plisowana przystosowana do okien o nietypowym kształcie. W tym okna skośnie, trójkątne, trapezy , okręgi… Żaluzje sterowana zazwyczaj za pomocą sznurka.

Zobacz więcej na temat plis okiennych – > Żaluzje plisowane Łódź

Żaluzje drewniane na okna skośne

Żaluzje drewniane skośne Łódź

Kolejna odsłona skośnych zasłon okiennych. Tym razem drewniane żaluzje poziome. Możliwość montowania do ściany ( wersja 50mm.) jak również do okna ( 25mm.) sprawia , że jest to bardzo lubiany choć nie najtańszy sposób na zasłonięcie skośnego czy innego nietypowego okna.

Zobacz temat : Żaluzje drewniane Łódź

One thought on “Żaluzje na okna skośne Łódź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *