Żaluzje drewniane Łódź Polesie

Żaluzje drewniane Łódź Polesie

Żaluzje drewniane Łódź Polesie

W Łodzi w ostatnich czasach Żaluzje drewniane wiodą prawdziwy prym. Poziome drewniane lub bambusowe osłony wewnętrzne składające się z regulowanych lameli są gustowne a zarazem bardzo funkcjonalne. Dzięki wspomnianej możliwość regulacji kątem nachylenia lamel mamy wręcz pełną kontrolę nad ilością światła zewnętrznego w pomieszczeniu. W zależności od przeznaczenia możemy mówić o większych wersjach montowanych do sufitu lub też mniejszych odmianach przeznaczonych do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Te drugie posiadają również możliwość powadzenia żyłkowego dzięki czemu nie zależnie od tego czy okno jest zamknięte, uchylone czy otwarte zawsze przylegają do szyby.

Żaluzje drewniane Łódź Polesie
Żaluzje drewniane Łódź Polesie

Nowoczesne żaluzje drewniane

Jakie mamy rodzaje żaluzji drewnianych ? Jak już wspomnieliśmy modele 25 mm montowane na okna , 50 mm montowane na ścianę lub do sufitu oraz wersję Retro – Czyli w starym stylu. Czy to wszystko ? Tak i zarazem nie. Żaluzje możemy konfigurować w różnej kolorystyce. Mamy do wyboru drabinkę taśmową oraz sznurkową. Dzwonki do sznurka również możemy wybrać w innym kolorze niż kolor lameli żaluzji.

Przykład żaluzji 25mm. montowanej w świetle szyby :
Żaluzja montowana w oknie
Żaluzja 50mm. montowana nad oknem :
Żaluzja drewniana montaż nad oknem
Żaluzja 50mm. w stylu Retro..
Żaluzja w stylu Retro

Modne żaluzje wewnętrzne

Co jest modne w oknie ? Ostatnio w Łodzi na Polesiu (Retkinia) ale nie tylko panuje moda na szaleństwa kolorystyczne wśród żaluzji. Kontrastowe np. Czarno białe żaluzje drewniane lub po-prostu inne tonacje kolorystyczne pomiędzy żaluzją a dodatkami. Poniżej kilka przykładów jak można zaszaleć z żaluzjami drewnianymi :

Czarno białe żaluzje drewniane
Czarno białe żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane z czarną taśmą
niane z czarną taśmą
Czarne żaluzje drewniane
Białe żaluzje z brązową taśmą
Białe żaluzje z brązową taśmą

Więcej o żaluzjach drewnianych

Żaluzje w stylu Retro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *