Nowoczesne rolety do sypialni ?

Rolety do sypialni

Nowoczesne rolety do sypialni Łódź

Jakie rolety do sypialni ?

Ostatnio z cyklu nasza praca w Łodzi mieliśmy małą falę rolet typu dzień noc montowanych właśnie w sypialniach. Klienci doceniali prostotę i funkcjonalność rozwiązania. Dodatkowym atutem staje się tu często tkanina 100 % zaciemniająca właśnie do sypialni. Na dzień możemy podnieść nie co roletę przesuwając pasy jeden na drugi tak aby świat z za okna stał się widoczny. Natomiast na noc bez problemu w pełni odgrodzimy się od świata zewnętrznego.

Nowoczesne rolety do sypialni
Nowoczesne rolety do sypialni

Nowoczesne rolety do sypialni Łódź

Ten typ rolet typu dzień i noc montowanych do okna z prowadnicami po za większą szczelnością od rozwiązań wieszanych do sufitu ma jeszcze inne zalety. Pierwszą jest mała ilość miejsca jaką zajmuje dzięki czemu w niedużych przestrzeniach np. w blokach idealnie się sprawdza nie angażując przestrzeni. Dodatkowo rolety dzień noc w sypialni mogą wyglądać fantastycznie w akompaniamencie bocznych zasłon. Roleta w tedy pełni głównie funkcje praktyczną a zasłona dopełnia wizualnie pokój.

rolety do sypialni łódź
rolety do sypialni łódź

Podsumowując rolety typu Duo czy też dzień noc to idealna alternatywa dla klasycznych żaluzji czy rolet. Są estetyczne i praktyczne. Posiadają bardzo płynną możliwość regulacji świtałem oraz widokiem z zewnątrz. Ich specyficzny wygląd bez przerwy zyskuje zwolenników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *