Rolety materiałowe łódź

Rolety dzień noc Łódź

Rolety materiałowe łódź

Rolety Łódź Bałuty czyli kolejny montaż rolet tym razem rolet dzień noc w naszej rodzimej Łodzi.

Mieszkanie położone w Łodzi . Cześć okien słonecznych drugi segment okien w zasadzie do zasłonięcia przed sąsiadami i przechodniami.

Możliwości wśród osłon okiennych było wiele.. Od żaluzji drewnianych , plisowanych czy aluminiowych po klasyczne rolety w kasecie a kończąc na roletach rzymskich.

Wybór padł na rolety w kasecie dzień i noc. Dzięki poziomym pasom gdzie jedna tkanina przepuszcza światło a kolejna już nie Klienci zyskali duży wachlarz możliwości w regulowaniu ilości dopływu światła.

Jak działają rolety dzień noc ?

To bardzo proste ! W ciągu dnia gdy chcieli byśmy aby pomieszczenie było doświetlone ustawiamy pasy rolety w taki sposób aby pełne pasy na siebie nachodziły dzięki czemu słońce dochodzi wtedy do wnętrza przez pasy przepuszczające światło.

Rolety Łódź

Wieczorem czy w nocy aby zapewnić sobie pełną prywatność lub w bardzo słoneczny dzień gdy słońce mocno doskwiera ustawiamy roletę tak aby pasy były naprzemiennie ( zamkniętą)

Czy rolety dzień noc da się całkiem zwinąć ?

Oczywiście że tak. Rolety dzień noc możemy w pełni zwinąć , rozwinąć czy też pozostawić zasłonięte w jakiejś części..

Czy są rolety dzień noc 100% zaciemniające ?

Rolety materiałowe łódź – Klasyczne rolety a te 100% zaciemniające

W przypadku klasycznych rolet nie ma z tym problemu  ponieważ z drugiej strony tkaniny jest warstwa gumy którą sprawia że tkanina nie przepuszcza światła.  W przypadku rolet dzień noc gdzie  zewnętrzna strona tkaniny po opuszczeniu rolety  przewija się i staje się  stroną od wewnętrznej strony okna sprawa się nie co komplikuje.    Posiadamy tkaniny gdzie wewnątrz struktury  tkaniny jest warstwa gumy.   Tkanina ta bardzo mocno zaciemnia jednak nie jest to idealne 100%.    Kolejną kwestią utrudniającą pełne zaciemnienie w przypadku tych rolet jest ich budowa.    Klasyczna roleta składa się z jednej jednolitej warstwy tkaniny. Tutaj mamy do czynienia z 2 warstwami tkanin  gdzie na przemian znajdują się pasy pełne i przezroczyste co za tym idzie światło nawet przy mocno zaciemniających pasach pełnych zawsze gdzieś się „prześlizgnie” pomiędzy pasami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *