Żaluzje plisy Łódź

Żaluzje plisy Łódź

W naszej pracy oferujemy pomiar , doradztwo i montaż wybranych żaluzji wykonanych na wymiar w domu Klienta !

Oferujemy szeroki wachlarz artykułów z zakresu osłon okiennych takich jak :

  • rolety dzień noc
  • rolety rzymskie
  • Żaluzje drewniane / aluminiowe
  • Żaluzje plisy

Nasze usługi świadczymy w Łodzi i najbliższych okolicach.

Żaluzje plisy Łódź

Te osłony okienne mają swoją długą i zawiłą historię w Łodzi. Na początku sprzedaży plis Klienci podchodzi do tego typu zasłon bardzo ostrożnie i z dużą dozą nieufności. Początkowo słyszeliśmy nawet pytania pokroju – Czy to jest wykonane z papieru ? Oczywiście , że nie ! Jest to tak samo materiał imregnowany w większości przypadków – Poliester jaki spotykamy w popularnych roletach w kasecie. W późniejszym okresie w Łodzi doszło do jakiegoś przełomu ponieważ Klienci przekonali się do popularnych harmonijek. Był później okres przejedzenia produktem by teraz na nowo sprawdzone i skuteczne osłony jakimi są plisy wróciły do łask Klientów..

Zalety żaluzji – plis

Za co wszyscy tak cenią sobie te harmonijki w oknach ?

  1. Prostota i funkcjonalność. Zasłony te nie są skomplikowane w budowie w dodatku bardzo łatwo się je obsługuje
  2. Integralność z oknem to druga bardzo ważna cecha dla Klientów. Jest to system zamocowany bezpośrednio na ramie okna dzięki czemu nie przeszkadza podczas jego użytkowania na co dzień.
  3. Nie zajmują dużo miejsca na oknie . Klasyczne żaluzje plisowane nie posiadają w swojej budowie kasety górnej czy bocznych prowadnic które by zabierały – zmniejszały obszar szyby okna.
  4. Zasłanianie od góry oraz od dołu Możliwość zasłaniania plisy od dołu i od góry czyni ten rodzaj osłon idealnym do mieszkań położonych na parterach czy niskich piętrach ponieważ możemy zasłonić się od wzroku sąsiadów a jednocześnie nie odbierać sobie przyjemności widoku pięknego błękitnego nieba w ładny dzień.
  5. Różnorodność modeli i zastosowań. Po za typowymi rozwiązaniami na standardowe okna w tym systemie znajdziemy plisy na okna skośne , plisy na okna dachowe , plisy w formie wolno-wiszącej na ścianę dzięki czemu możemy przy różnych typach okien i potrzeb posiadać jeden ten sam materiał w pomieszczeniach.

Galeria żaluzji

Rodzaje tkanin dla żaluzji plisowanych

Posiadamy szeroki wachlarz kolorów , wzorów jak również różne rodzaje tkanin dla żaluzji plisowanych. Tkaniny gładkie oraz wzorkowane. Materiały transparentne niczym firany , pół-przepuszczalne oraz podgumowane. Dzięki takiej swobodzie wyboru każdy znajdzie odpowiednią wersję materiałową dla siebie.

Kolory plis

Kolory plis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *