Żaluzje plisowane typu plaster miodu

Żaluzje plaster miodu – Są to tkaniny do plis o przekroju podwójnej tkaniny przypominający nie co z boku właśnie plastry miodu stąd ta popularna nazwa. W ostatnim czasie zyskują co raz większą popularność wśród klientów w Łodzi. Co kryje się za ich sukcesem ? W czym żaluzje podwójne mogą okazać się lepsze od tradycyjnych plis?

Żaluzja plaster miodu

Standardowa żaluzja plaster miodu posiada drugą tkaninę od strony szyby dokładnie taką samą jak tkanina od strony mieszkania. Podwójny system sprawia że materiały te lepiej izolują od temperatury jak i hałasu. Tkanina nie jest tkaniną całkowicie zaciemniającą.

Plisy plaster miodu

Plisy – Żaluzje termoizolacyjne

Żaluzje plisowane plaster miodu w formie tkanin termoizolacyjnych czy też black out posiadają kilka dodatkowych zalet Są to tkaniny zaciemniające w 100 %. Posiadają w swojej budowie w wewnętrznej części powierzchnie termoizolacyjną która sprawia że są mistrzami w izolacji cieplnej. Żeby tego było mało posiadają od zewnętrznej strony gumę zaciemniającą.

Zalety podwójnych plis plaster miodu

Pierwszą zaletą jest bez wątpienia lepsza termoizolacyjność, Kolejnym plusem jest lepsza izolacja akustyczna. Wielu Klientów z Łodzi z kolei podkreśla lepszą estetykę za sprawą niewidocznych sznurków oraz co za tym idzie niewidocznych również dziurek – kanałów na tkaninie.

Standardowa pojedyncza plisa

Plisa plaster miodu

Rolety zaciemniające do sypialni

Klienci często pytają o jakieś sprawdzone rolety zaciemniające do sypialni. Najczęściej żaluzje termoizolacyjne black-out wybierane są właśnie do sypialni oraz do salonu. W tych bowiem pomieszczeniach dobre zaciemnienie to często podstawa. Żaluzje = plisy termoizolacyjne sprawdzają się tu idealnie.

Powrót do żaluzji plisowanych :

Żaluzje plisowane oferta Łódź