Rolety plisy Łódź

Rolety plisy Łódź – Z cyklu „Nowoczesne żaluzje okienne”

Żaluzje od góry czy od dołu ? A po co wybierać jak można mieć jedno i drugie ! Proste a jednocześnie innowacyjne i praktyczne rozwiązanie w naszych oknach. Idealne na parter i na piętra. Żaluzja mocowana przy-szybowo dokręcana do listwy okiennej lub w sposób bezinwazyjny.

Nowoczesne plisy w Łodzi

Zaluzje plisy łódź

Plisy to idealne rozwiązanie dla każdego okna ! Bez znaczenia czy mówimy tu o typowych skrzydłach okiennych czy o oknach okrągłych czy trapezowych czy nawet skośnych. Dzięki dużej gamie kolorystycznej osprzętu bez problemu dopasujemy też profil plisy do koloru naszej stolarki okiennej. Sam system jest mało inwazyjny oraz mało zajmujący nasze okna dzięki prostej jego budowie. Żaluzje możemy w każdej chwili zdemontować choć by do mycia okien.

Sterowanie odbywa się pośrednictwem ruchomych belek lub za pomocą zestawu sznurków w zależności od modelu.

Jak wspomnieliśmy plisy to również dobry pomysł na zasłonięcie okien o nietypowym kształcie. Nie jest to tak oczywiste gdyż niewiele osłon okiennych ma takową możliwość.

Rolety plisy Łódź

W Łodzi sprzedaje się bardzo dużą liczbę właśnie tych osłon okiennych w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Wpływ na to ma olbrzymia praktyczność tych zasłon dzięki ich uniwersalności. Głownie doceniana cecha przez Łodzian to możliwość zasłonięcia szyby zarówno od dołu jak i od góry. Jeśli dodamy do tego prosty montaż i smukły system nie zabierający przestrzeni na oknie otrzymujemy receptę na idealne nowoczesne osłony okienne.

rolety plisy łódź