Domplis

Nowoczesne osłony okienne

Domplis

Nowoczesne osłony okienne

Rolety rzymskie łódź

Rolety, Żaluzje, Moskitiery..

Łódź

żaluzje łódź

Żaluzje drewniane

Rolety Łódź

Żaluzje Łódź

Największy wybór

Rolety Konstantynów Łódzki

Jakie rolety wybrali w naszej firmie Klienci z Konstantynowa Łódzkiego w pobliżu Łodzi ?

Oj było tego trochę. Zarówno okien które zyskały dzięki nam nowy blask jak i rozwiązań z zakresu właśnie nowoczesnych osłon okiennych.

Rolety rzymskie w Konstantynowie..

Rolety Konstantynów Łódzki

Na początek zaczęliśmy od rolet rzymskich. Piękne nowoczesne zasłony montowane nad oknem do sufitu. Tkanina neutralna tak aby zawsze pasowała do wnętrze nie męczyła wzroku i nie znudziła się po latach. Materiał częściowo kryjący. Krótko mówiąc nas ma nie być widać jednocześnie zostawiamy nieco światła w pomieszczeniu.

W między czasie otrzymaliśmy pytanie od Klientki „Dlaczego odradzaliśmy montowanie rolet rzymskich bezpośrednio do okna?”. Powody są proste. Te osłony okienne od samego początku zostały zaprojektowane z myślą by je montować do ściany lub sufitu. Z tego między innymi powodu tak zdecydowanie lepiej się prezentują . Szkoda by było zepsuć tak piękny efekt montażem rolety do okna. Kolejny powód wynikający również z konstrukcyjnego założenia jest taki, że rolety te montowane bezpośrednio na ramie okna odstają przez co powstają prześwity. Zupełnie nie ma to znaczenia w przypadku montażu do ściany gdzie roleta jest dużo większa i zakrywa po bokach większą część niż na oknie. (Przykład na zdjęciu poniżej)

rolety rzymskie Konstantynów Łódzki

Żaluzje drewniane Konstantynów Łódzki

Żaluzje również były jednym z wyborów naszych Klientów z Konstantynowa. Kolejne z kategorii piękne , klasyczne i jednocześnie funkcjonalne osłony. Wersja jak dla nas ta ładniejsza a mianowicie duże 5 centymetrowe listwy ozdobiły salon

Żaluzje drewniane Konstantynów Łódzki

Taśmy żaluzji..

Taśmy czy sznurki ? To bardzo często zadawane pytanie i niezła zagwozdka dla naszych kupujących. Taśmy co poniektórym niekiedy wadzą. Argumentem wtedy przeciwko drabince taśmowej jest często fakt, że zawsze jest ona widoczna i zasłania nie co światła nawet kiedy otworzymy lamele. (Położymy listewki żaluzji w poziomie aby wpuścić jak najwięcej promieni słonecznych do domu) Uzasadnieniem za wyborem szerokiej taśmy jest jej piękne uzupełnienie żaluzji. Szeroka taśma jest po prostu ślicznym jej wykończeniem. Dodatkowym atutem za pasmanterią w żaluzjach niech będzie możliwość doboru innego koloru drabinki niż sama żaluzja. Można dzięki temu stworzyć niepowtarzalny efekt tuż przed naszym oknem. (Przykład poniżej)

Taśmy żaluzji
Żaluzja z czarnymi taśmami

Moskitiery Konstantynów Łódzki

Czy to był już by koniec naszej wizyty ? Skądże znowu. Po założeniu wszelkich wewnętrznych osłon zostawiliśmy sobie na przysłowiowy deser osłony zewnętrzne czyli „Moskitiery” Osłonę przed słońcem mamy więc nadszedł czas na ochronę przed owadami. Moskitiery okienne czy drzwiowe to idealne rozwiązanie by na co dzień pozbyć się niechcianego robactwa w naszych domach. Muchy, osy, pszczoły, mrówki już nam nie straszne. W tym przypadku padło na moskitiery okienne – wkładane ramki oraz moskitiery przesuwne – tarasowe.

Moskitiery Konstantynów Łózki
Moskitiery na taras

Artykuł „Rolety Konstantynów Łódzki”