Domplis

Nowoczesne osłony okienne

Domplis

Nowoczesne osłony okienne

Rolety rzymskie łódź

Rolety, Żaluzje, Moskitiery..

Łódź

żaluzje łódź

Żaluzje drewniane

Rolety Łódź

Żaluzje Łódź

Największy wybór

Żaluzje Aleksandrów Łódzki

Wczoraj gościliśmy w jednym z domów w Aleksandrowie Łódzkim.

Tutaj wybór padł na nowoczesne żaluzje poziome w lekkiej wersji aluminiowej.

Żaluzje montowane zarówno do okna w mniejszej wersji jak również nad oknami do ściany. Antracytowo -szara kolorystyka lamel wpasowała się idealnie w wystrój pomieszczeń. Pokoje dzieci wyposażone zostały w małe listewki – lamele żaluzji które stworzyły integralną część z oknami. Pomieszczenia typu salon , aneks kuchenny, łazienka , sypialnia otrzymały duże wersje żaluzji.

Żaluzje Aleksandrów Łózki
Żaluzje Aleksandrów Łózki

Żaluzje aluminiowe mogą być wykonywane na duże okna. Są bardzo lekkie dzięki czemu nie wymagają dużej ilości drabinek w przypadku szerokich i dużych wymiarów. Obsługa jest wyjątkowo prosta i przyjemna dzięki właśnie lekkiej wadze.

Rolety czy żaluzje

Żaluzje Aleksandrów Łódzki ?

Rolety czy żaluzje ? Co sprzedaje się częściej w Aleksandrowie położonym obok Łodzi ? Trendy się zmieniają Obecnie w domach królują duże żaluzje drewniane , żaluzje aluminiowe oraz rolety rzymskie. W mieszkaniach o mniejszych powierzchniach gdzie liczy się minimalizm i zachowanie jak najwięcej miejsca w tym również wizualnie często klienci stawiają na rozwiązania rolet w kasecie czy żaluzji plisowanych montowanych do okna.

Zalety Żaluzji ?

Jakie są zalety żaluzji ? W czym są lepsze od rolet ? Pierwszym atutem żaluzji jest płynna regulacji ilości światła. Dzięki obracanym listwą żaluzji mamy pełną regulację kąta nachylenia. Nas nie widać ale zachowujemy dużą ilość światła. Kolejnym atutem zwłaszcza „dużych żaluzji” w wersji z lamelami 5 cm jest możliwość wykonania równie dużych wymiarów. Okna w nowych budownictwach rosną z biegiem lat w więc i osłony okienne również muszą nadążać za tym trendem.

Zalety Żaluzji
Zalety Żaluzji
Żaluzje do łazienek
Żaluzje do łazienek

Idealne żaluzje do łazienek

Żaluzje wykonane z aluminium mogą być idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki. Produkt jest odporny na wysoką wilgoć w powietrzu jak i również na zachlapania wodą. Dodatkowo duża wersja żaluzji wygląda nowocześnie i nadal posiada pełną możliwość regulacji ilością światła.

Najpopularniejsze

Jak już pisaliśmy w ostatnim okresie najpopularniejsze nowoczesne osłony okienne to według Klientów Aleksandrowa Łódzkiego :

Żaluzje aluminiowe 50 mm

Żaluzje drewniane 50 mm

Rolety Rzymskie

Żaluzje Aleksandrów Łózki