Kategorie

23.12.2017 r.
Wszystkim naszym Klientom życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego 2018 roku !

 

23.08.2017 r.
Rolety dzień noc (impresja) - nowe tkaniny !  

 

09.07.2017 r.
Żaluzje drewniane 25mm i 50 mm - Dostępne nowe wzory lamel w tym nowe odcienie szarości ! 

 

18.01.2017 r.
Cały czas rozwijamy nasze systemy kaset dla rolet !
 

11.01.2017 r.
Nowy system kaset Vario plus z osłoną !

01.01.2017 r.
Wszystkim naszym Klientom życzymy
Wszystkiego Najlepszego w 2017 roku !

06.10.2016 r.
Ruszyła nowa promocja
o szczegóły pytaj naszego przedstawiciela...

 

Zobacz wszystkie aktualności

Kontakt

 

Oddział Warszawa

tel. 533-408-407

Biuro@domplis.pl

 

.......................

 

Oddział Łódź

tel. 533-408-408

Biuro@domplis.pl

Newsletter

 

 

Domplis » Domplis - Rolety Łódż, Żaluzje Łódź » o firmie

 

 

„Domplis”  to jeden z najstarszych dystrybutorów rolet, żaluzji i produktów pokrewnych na Rynku Łódzkim.

Oferta firmy obejmuje zarówno produkty stworzone od podstaw we własnym zakresie , jak i również produkty w części wykonywane przez naszą firmę czy też wykonywane za pośrednictwem firm współpracujących .


Oferujemy produkty okienne :

  • Rolety materiałowe w formie  wolno-wiszącej
  • Rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami
  • Rolety materiałowe w kasecie przestrzennej – zaciągane od dołu
  • Rolety na okna dachowe
  • Żaluzje aluminiowe – 16mm, 25mm
  • Żaluzje drewniane – 25mm , 50mm
  • Żaluzje pionowe – verticale
  • Plisy okienne
  • Plisy na okna dachowe
Działania firmy obejmują sprzedaż głównie detaliczną, choć obsługujemy również firmy jak i instytucje publiczne.
Oferujemy pełne, kompleksowe usługi  w postaci pomiaru w lokalu nabywcy oraz  montażu wybranych produktów.
Na wszystkie nasze asortymenty oferujemy aż 3 letnią gwarancje obejmującą zarówno montaż  jak i sam towar.  Gwarancja nie obejmuje jedynie złego, nieprawidłowego użytkowania. Firma nasza oferuje Państwu atrakcyjne ceny oraz możliwość kontaktu i składania zamówień ( Pomiar)  przez 24h/dobę za pośrednictwem naszej strony internetowej 

 

 

Nasze standardy i cele...
Celem naszej firmy jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego naszego Klienta. Od wielu lat Nneustannie obserwujemy rynek – w tym wszelkie nowinki techniczne w zakresie naszej branży jak również pokrewnych gałęzi tego rynku. Analizujemy w pełni rynek łódzki pod względem jakościowym oraz cenowym.


Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze materiałów – kolorów, jak również konkretnego najlepszego dla nich rozwiązania. Analizujemy w tym potrzeby klienta , indywidualne cechy i możliwości pomieszczenia.  Codziennie pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji.


Na co dzień najważniejsze dla nas są :

- Stała kontrola jakości produktów

- Terminowe realizacje

- Kontrola rynku oraz minimalizowanie kosztów własnychw celu zapewnienia konkurencyjnej ceny połączonej z wysoką jakością wykonanych produktów.

 

 

 

 

Ciekawe rozwiązania i pomysły..

 

Plisy na okna dachowe ? To nie problem !   

 

 

Plisy na okna dachowe to już nie problem. Popularne żaluzje plisowane zagościły również na oknach połaciowych. Do popularnego już systemu AB41 dołożono prowadnice boczne i powstał prosty i niezawodny system żaluzji plisowanych przeznaczonych na okna dachowe. System który pozwala na regulację przysłony okna zarówno dolną jak i górną prowadnicą (belką profilową). Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zasłonić okno dachowe (Velux, Roto, Fakro)  w dowolnej płaszczyżnie (zarówno od dołu jak i od góry okna) Rozwiązanie to z sukcesem znajduje rozwiązanie w niejednym domu  w aglomeracji Łódzkiej. Jest on co raz powszechniejszy i powoli wypiera z rynku typowe rolety na okna dachowe choć by system rolet dachowych dekolux 

 

 

 

Żaluzje drewniane do kuchni i jadalni   

Ciekawy pomysł ?  w całej jadalni oraz części kuchennej duże żaluzje drewniane  w kolorze białym. Bardzo stylowo. Żaluzje montowane we wnękach okiennych do muru. Sterowanie żaluzją za pomocą zestawu sznurków. Mimo obaw wielu klientów czy żaluzje z drewna nadają się do kuchni ? W końcu woda do tego czasem gotujemy więc i tłuszcz... Nie jest to w brew pozorom problem. O ile nie będziemy zalewać żaluzji bieżącą wodą wszystko będzie ok. 

 


 

 

Rolety a może żaluzje zamykane od dołu ? 

 

Jeśli posiadamy mieszkanie które nie koniecznie położone jest na 8 czy 10 piętrze i zależy nam na zasłonięciu widoku z za okna od dołu tak aby nikt nas nie widział ani tego co robimy a jednocześnie nie koniecznie chcemy zasłaniać całego okna - krajobrazu z zewnątrz na ratunek przychodzą "Żaluzje plisowane" Te „harmonijki  okienne” możemy zasłaniać zarówno od góry jak i od dołu okna. System mało ingerencyjny w okna, prosty w konstrukcji (nie ma co się zepsuć)  a zarazem gdy chcemy choć by umyć okna pozwalający w łatwy sposób odsłonić całą powierzchnie szyby. 


 

 

 

Rolety dzień noc w kasecie

 

 Ten system rolet zaopatrzony w kasetę oraz boczne prowadnice montowany bezpośrednio na skrzydło okna wywodzi się z jakże popularnych rolet w kasecie. Jest to ewolucja typowych rolet gdzie zastąpiono zwykłą jednolitą tkaninę podwójną tkaniną  w pasy pełne ( zasłaniające) oraz pasy przezroczyste (siateczkowe). Roleta tradycyjnie opuszczana od gry za pomocą koralika spełnia tu dodatkowo funkcję firanki gdy ustawimy roletę w tzw. pozycji "dzień" Jest to bardzo popularne rozwiązanie i cenione na rynku Łódzkim..

 

 

Zielone żaluzje aluminiowe...

 

 

  Takie oto rozwiązanie wybrano do pokoju syna  w jednym z mieszkań naszych Klientów .. Proste, niedrogie a zarazem praktyczne biorąc pod uwagę, że mieszkanie jest położone na parterze.

 

 

 

Białe rolety rzymskie w salonie zamiast firan.

 

 

Jasno i przejrzyście. Co raz częściej wybierane do salonu są właśnie rolety rzymskie. Typowe, klasyczne rolety w kasecie są traktowane jako zbyt mało "dekoracyjne". Bo nie tylko funkcjonalność się liczy ale również wygląd i styl. Takie rozwiązanie zasłon okiennych jest również bardzo często wybierane prze projektantów i dekoratorów wnętrz. Nie dziwi nasto. Rolety rzymskie są piękne w swojej prostocie i nadają ciepły i przytulny charakter wnętrzu.